Tłumaczenie hasła "Lapis lazuli" na tajski

แลพิสแลซูลี, หินลาพิส ลาซูไล to najczęstsze tłumaczenia "Lapis lazuli" na tajski.

Lapis lazuli
+ Dodaj

słownik polsko-tajski

  • แลพิสแลซูลี

  • Zobacz komputerowo wygenerowane tłumaczenia.

Tłumaczenia automatyczne "Lapis lazuli" na tajski

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Tłumaczenia z alternatywną pisownią

lapis lazuli gramatyka

miner. minerał o intensywnie niebieskiej barwie [..]

+ Dodaj

słownik polsko-tajski

  • หินลาพิส ลาซูไล

Obrazy z "Lapis lazuli"

Dodaj

Tłumaczenia "Lapis lazuli" na tajski w zdaniach, pamięć tłumaczeniowa