Tłumaczenie hasła "Pink Floyd" na bośniacki

Pink Floyd jest tłumaczeniem "Pink Floyd" na bośniacki.

Pink Floyd

Brytyjska grupa rockowa mająca w dorobku słynny utwór „The Wall”) [..]

+ Dodaj

słownik polsko-bośniacki

  • Pink Floyd

    Kiedy ostatni raz go słuchałem, puszczał Pink Floyd.

    Poslednji put što sam čuo, puštao je Pink Floyd.

  • Zobacz komputerowo wygenerowane tłumaczenia.

Tłumaczenia automatyczne "Pink Floyd" na bośniacki

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Dodaj

Tłumaczenia "Pink Floyd" na bośniacki w zdaniach, pamięć tłumaczeniowa